środa, 7 maja 2014

Cześć, hej, heloł, mam na imię Daria, mam 14 lat chodzę do 1 gim. Tak jestem se gimbem i gram w ręczną  joł ^^.

Moje zainteresowania:

* Muzyka
*Sport
*Taniec
* i ble ble ble wiele wiele innych ;*


Ble ble ble ble ble do celu .

 Dąże do spełnienia swoich marzeń bo nauczył mnie tego mój idol. (wowowo gimb). 



A więc, chcę podzielic się z Wami moimi coverami różnych piosenek, zdjęciami no i wpisami.




Liczę na komentarze odwiedziny i ble ble ble tym podobne <3

Podawajcie dalej i cieszcie się ze mną i pomagajcie spełniać marzenia.
 Wy mi, ja Wam <3

Przyjmuje uzasadnioną krytykę i takie tam bajerki ;*



Taka tam gimb mordka ;*




1 komentarz: