Cześć, hej, heloł, mam na imię Daria, mam 14 lat chodzę do 1 gim. Tak jestem se gimbem i gram w ręczną joł ^^.
Moje zainteresowania:
* Muzyka
*Sport
*Taniec
* i ble ble ble wiele wiele innych ;*
Ble ble ble ble ble do celu .
Dąże do spełnienia swoich marzeń bo nauczył mnie tego mój idol. (wowowo gimb).
A więc, chcę podzielic się z Wami moimi coverami różnych piosenek, zdjęciami no i wpisami.
Liczę na komentarze odwiedziny i ble ble ble tym podobne <3
Podawajcie dalej i cieszcie się ze mną i pomagajcie spełniać marzenia.
Wy mi, ja Wam <3
Przyjmuje uzasadnioną krytykę i takie tam bajerki ;*

Gdzie kolejne wpissyy ?? ;___;
OdpowiedzUsuń